Chicken box Burgr Novinka Red Bull

ZÓNY

Vážení zákazníci,

kvalita našich produktů je pro nás to nejdůležitější. Zakládáme si na tom, aby vše bylo vždy v co nejlepším pořádku. Z tohoto důvodu Vás žádáme, aby jste nás vždy informovali, vyskytne-li se nějaká chyba. Každou Vaši stížnost budeme řešit s každým z vás individuálně a následně s našími zaměstnanci. Děkujeme, že jste tomuto upozornění věnovali chvíli času a přejeme spoustu příjemných gurmánských zážitků. V případě problému nás kontaktujte.

Hradec Králové : info(@)pizzzza.cz

Hradec Králové

1.zóna

Slezské předměstí, Malšova Lhota, Malšovice, Moravské předměstí, Třebeš, Nový Hradec Králové, Roudnička, pražské předměstí, Kukleny, Plačice, Svobodné dvory, Plotiště nad Labem, Plácky, Věkoše, Pouchov. Minimální objednávka jídla za 179 Kč

2. zóna

Opatovice nad Labem, Březhrad, Vysoká nad Labem, Praskačka, Stěžery, Všestary, Předměříce nad Labem, Rusek, Slatina, Svinary, min. výši objednávky a podmínky rozvozu Vám sdělí zákaznický servis. Rádi Vám přivezeme pizzu kamkoliv v okolí Hradce Králové, podmínky rozvozu Vám sdělí zákaznický servis.

Vážení zákazníci, Vaši objednávku se snažíme doručit vždy co nejdříve, bohužel občas zasáhnou faktory, které nedokážeme ovlivnit a doručení se zpozdí. V těchto případech prosíme o pochopení, vždy děláme maximum pro svého zákazníka. Při objednání jídla na určitou hodinu si vyhrazujeme cca 10 – 20 minutovou rezervu v přesnosti doručení. Děkujeme za pochopení.